Secretara (Asistent Manager) in Bucuresti

Candidatul ideal

- gandire pozitiva
- orientare catre rezultate
- abilitati de analiza si sinteza;
- responsabilitate, implicare si seriozitate
- spirit de echipa si adaptabilitate
- abilitati de comunicare, atitudine proactiva
- persoana organizata
- cunostinte avansate de Microsoft Office;
- cunostintele de limba engleza
- experienta in vanzari constituie un avantaj
- abilitati de comunicare, relationare, in scris si verbal;
- atentie la detalii si abilitati organizatorice;
- autocontrol.

Descrierea jobului

- asigura suport administrativ colegilor si mentine relatia cu clientii firmei;
- organizeaza deplasari in tara si strainatate
- efectueaza rapoarte de vanzari si stoc
- elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;
- colaboreaza cu dep. contabilitate si poate tine contabilitatea primara a firmei, emite si inregistreaza facturi.
- emite AWB, supravegheaza si urmareste parcursul unei livrari de la expeditor catre destinatar si verifica returul documentelor conform AWB
- respecta si intelege standardele companiei

Beneficii:
- posibilitate de formare si dezvoltare profesionala
- pachet salarial motivant ,
- mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica
- contract de munca pe termen nelimitat , in conformitate cu Codul Muncii