SEF DEPOZIT in Bacãu

Candidatul ideal

Ceilalți îți spun să “stai in banca ta” și să “nu faci valuri”.
Noi te învățăm „să-ți croiești” cariera in Barrier
și te încurajăm să explorezi propriul drum profesional.

Ceilalți îți spun să ramai ,, cu picioarele pe pământ''.
Să urmezi ,,cărări bătătorite''. Să taci.
Noi te sprijinim să ,,ieși din rând'' și să lucrezi în ritmul tău .
Să visezi mai mult la viitorul tău .
Să îți urmezi pasiunea.

Barrier este lider in piata de usi si ferestre, oferind clientilor sai solutii de calitate, eficiente energetic si care contribuie la conservarea mediului inconjurator.

Vrei sa te alaturi unei echipe de profesionisti care ofera o experienta remarcabila clientilor sai?
Daca ai:

  • Experienta anterioara in administrarea unui depozit - minimum 3 ani,
  • Buna organizare, atentie la detalii, spirit analitic dezvoltat,
  • Cunostinte avansate de operare MS Office, in special Excel,
  • Capacitate buna de evaluare, analiza, de luare a deciziilor si de rezolvare a problemelor,
  • Bune abilitati de analiza si control,
  • Orientare spre rezultat si client
  • Atunci esti viitorul membru al echipei noastre pe postul de Sef Depozit Barrier

    Descrierea jobului

    Ce ar trebui sa faci?

  • Vei coordona gestionarea stocurior: receptie marfa, stocarea ei, pregatirea comenzilor si livrarea produselor,
  • Vei organiza si administra in conditii optime spatiul de depozitare,
  • Vei planifica, coordona, instrui si evalua echipa de manipulanti, stivuitoristi intr-o maniera eficienta,
  • Vei seta si monitoriza un plan zilnic de activitate pentru depozit,
  • Vei urmari calitatea operatiunilor si vei corecta eventualele neconformitati sau erori,
  • Vei realiza inventare periodice si controlul stocurilor,
  • Vei asigura ca toate activitatile din depozit se efectueaza conform instructiunilor de lucru agreate,
  • Pentru inceput, iti oferim:
  • Venituri motivante corelate cu nivelul profesional demonstrat in companie,
  • Asigurare privata medicala si de viata,
  • Alte beneficii, la alegere: tichete de masa, tichete de vacanta, pensie privata pilonul III, abonament la sala, prima de transport, ajutor pentru educatie copil,
  • Program personalizat de training si integrare,
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor,
  • Oportunitati de avansare in cariera,