Tehnician / Suport IT in Bucuresti

Descrierea postului

- Asigura suport si asistenta pentru utilizatorii statiilor de lucru in ceea ce priveste functionarea, diagnosticarea, depanarea statiilor de lucru (instalare SO, devirusare SO, configurari retea si periferice, diagnosticare componente hardware, diagnosticare software, etc.)
- Configurari retele curenti slabi, organizare rack-uri, configurari/diagnoza echipamente retelistica, securizarea retelei
- Livrarea echipamentelor si implementarea acestora in functie de solicitarile clientilor
- Back-up date, curatare interna statii de lucru, diagnoza periferice, imprimante, etc.

Cerinte

- Carnet auto
- Limba engleza - nivel mediu
- Bune abilitati de comunicare si interrelationare
- Persoana dinamica

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program flexibil
- posibilitatea participarii la cursuri de perfectionare in domeniu - la alegere
- bonusuri de performanta
- salariu flexibil in functie de performante