Tinichigiu auto, Olanda in Olanda

Recrutăm Tinichigiu Auto pentru Olanda.

Dacă ai experiență în sudura pentru camioane și vrei să muncești pentru o firmă cunoscută internațional, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău .

Pentru alte detalii ne puteți contacta la numărul de telefon 0747-987-444, de marți până vineri, în intervalul orar 9:00-17:00.

Locația: Sudul Olandei, regiunea Hertogenbosch

Cerințe:

Minim 4 ani experiență relevantă în domeniu

Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional

VCA și BSN nu sunt obligatorii deoarece se vor face în Olanda

Mașină proprie

Unelte de mână proprii

Deținerea unor certificate (sudor)

Abilitatea de a citi desene tehnice

Responsabilități:

Construirea sau adaptarea caroseriei de camioane, remorci, autoutilitare marca Mercedes, prin tăiere/șlefuire/sudare/instalare de piese pe șasiu și caroserie

Munca cu cele mai noi echipamente de presare și extragere

Beneficii:

Cazarea și utilitățile sunt plătite de angajator

Salariul începe de la 2100 EUR

Angajatorul oferă bani de benzină pentru efectuarea navetei

Se lucrează 40 ore pe săptămână.