VANZATOR in Bistriţa

Candidatul ideal

KIK Textilien, magazin cu imbracaminte de baza, angajeaza VANZATORI pentru magazinele sale.

Cerinte:
Studii medii
Flexibilitate privind programul de lucru
Cunostinte bune de limba romana
Interes pentru moda, vanzari si interactiune cu clientii

Descrierea jobului

Oferta:
Posibilitatea de a lucra intr-o companie internationala stabila
Un loc de munca sigur
Posibilitati de promovare intr-o companie in plina dezvoltare
Mediu de lucru si pachet salarial atractiv

Responsabilitati:
Suport in implementarea conceptelor interne de vanzare/prezentarea marfii
Preluare si aranjare marfa/activitati legate de casa/activitati de inventar
Patrarea ordinii si curateniei in magazin
Colaborare in toate domeniile in cadrul echipei din magazin