AGENT CALL CENTER LIMBA TURCA in Bucureşti Sectorul 6

Candidatul Ideal
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana dinamica, responsabila, flexibila, motivata, organizata, sociabila;
- Cunostinte de operare in MS Office (Word, Excel si Outlook);
- Abilitati si cunostiinte de baza pentru prezentarea, promovarea si vanzarea produselor;
- Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii;

Responsabilitati:
-prezintarea si promovarea produselor companiei;
-dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;
-realizarea planului de vanzari

Avantaje pentru tine:
- salariu fix + comision din vanzari
- un mediu de lucru placut
- deviceuri conectate
- posibilitate de avansare, Team Leader, Coordonator
Descrierea jobului
Postul presupune mentinerea legaturii cu clientii deja existenti, precum si stabilirea de relatii comerciale cu noi parteneri.
Atributii:
-Prospectarea pietei
-Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi clienti.
-Mentinerea legaturii cu clientii, dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu in scopul fidelizarii acestora;
-Asigurare after sales service
-Incheierea/semnarea contractelor
-Realizarea targhetului de vanzari impus
-Raportarea zilnica a activitatii catre superiorul direct

Descrierea companiei

International Marketing Center, companie specializata in servicii de call center la nivel international, angajeaza pentru divizia de limba turca, deschisa recent in Bucuresti, tineri vorbitori nativi de limba turca, cu abilitati de comunicare, dornici de afirmare si castiguri consistente. Se ofera un pachet salarial atractiv net pe luna, cu posibilitati mari de crestere in functie de performante. Intr-un mediu de lucru motivant, cu training din prima zi, cu experienta internationala de management, in cadrul unei echipe tinere si entuziaste, toate astea constituie un mediu propice pentru performante profesionale si financiare. Punctualitate si seriozitate obligatorii!