Agent de vanzari in Bucureşti Sectorul 2

Agent de vanzari

Candidatul ideal:

- Experienta in domeniul vanzarilor

- Studii medii/ superioare;

- Cunostinte PC nivel mediu;

- Prezenta agreabila cu abilitati de comunicare si relationare;

- Capacitatea de a acumula informaþii noi într-un ritm alert

- Permis auto categoria B cu experienta minim 2 ani.

- Persoana organizata, flexibila, orientata catre rezultate.

- Atitudine pozitivã;

Responsabilitati:

 -Incheierea de noi contracte in vederea amplasarii automatelor de cafea si a celor de snack.

- Mentinerea si dezvoltarea intensiva a bazei de clienti la nivel regional;

- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;

- Urmarirea realizarii planului de vanzari;

- Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.

- Întocmeste diverse rapoarte periodice ;

Beneficii:

- Salariul motivant + bonusuri.

- Autoturism si telefon.

- Oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, care isi extinde activitatea in permanenta.

Descrierea companiei:

Partener oficial Tchibo Romania.

Despre companie

Suntem una din firmele de profil din Romania specializata in amplasarea automatelor de cafea si automatelor de bauturi reci in sediile firmelor si institutiilor, pentru a acoperi necesitatile de consum ale personalului existent, precum si in magazine cu amanuntul, baruri si restaurante. Departamentul de vanzari pune la dispozitia clientilor sai intreaga gama de automate de cafea marca Necta. Pe langa automatele de cafea sau vending, firma noastra va poate oferi espressoare pentru birou sau espressoare profesionale pentru baruri si restaurante. La cerere se pot oferi si alte solutii pentru uz casnic, profesional sau vending. Oferta de masini pentru prepararea cafelei sau a altor bauturi calde este completata cu intreaga gama de produse consumabile cum ar fi: cafea boabe, cafea monodoze, ceai, ciocolata, lapte instant.