Agent / Operator DDD in Braşov

Educație / Studii: - Bacalaureat - Obligatoriu calificare operator / agent DDD -

Vechime în activitatea DDD – minim 5 ani, cu calificare

Aptitudini / abilități / cerințe: • Bună comunicare • Atitudine pozitivă • Orientare spre client • Cunoștințe foarte bune despre produse și servicii DDD • Dorința de a învața lucruri noi • Colaborare și lucru în echipă • Punctualitate • Flexibilitate la program 7 / 7 •

Permis conducere • Dispus la deplasări frecvente în alte județe

Responsabilități și sarcini: • organizarea sarcinilor de îndeplinit în locul de muncă • respectarea planificărilor pe termene limită • aplicarea celor mai bune soluții și practici DDD • gestionarea produselor specifice • întreținerea echipamentelor de lucru și de protecție, a mijloacelor fixe și a obiectelor de inventar primite în custodie • atenție la detalii specifice DDD în locațiile pe care le are în responsabilitate • punctualitate, responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate • îndeplinirea activităților zilnice, care pot fi planificate și în weekend sau sărbători legale • redactarea / completarea documentelor de lucru • transmiterea documentelor, scriptic și faptic, conform cerințelor interne

Oferim: • C.I.M. pe perioadă nederminată • salariu fix, peste medie și tichete de masa • bonusuri ocazionale în funcție de performanțele companiei • mediu plăcut de lucru • mașina de serviciu, telefon

Suna: 0771034708

Despre companie

Pest Control