ambalator manual in Bucureşti Sectorul 4

Creative Sign angajeaza operator ambalare si etichetare produse

Responsabilitati: verifica produsele din punct de vedere calitativ si cantitativ; ambaleaza si eticheteaza produsele conform modelului;

mentine ordinea si curatenia la locul de munca; respecta procedurile de lucru.

Cerinte:

persoana pozitiva, ordonata, dornica de lucru;

abilitate de comunicare, de lucru in echipa;

dexteritate si atentie la detalii.

Beneficii: instructaj de insusirea procedurilor de lucru;

program (8h )  9-17;

sambata, duminica, sarbatori legale -  liber;

salariu + bonuri de masa + prime.

Despre companie

Creative Sign produce indicatoare de Protectia Muncii, PSI, informare, etc si este prezenta in piata de retail si diy incepand cu anul 2001. Echipa este compacta, dedicata obtinerii produselor de calitate, atmosfera de lucru este pozitiva si creativa.