Angajam Picker Depozit in Giurgiu

Cautam un picker depozit, barbati, cu angajare rapida, pentru depozitul nostru din Rudeni, Chitila.
Cerinte: Ultima diploma de studii de orice tip, carnet auto categoria B necesar, experienta in depozit reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie.

Responsabilitati:
Picker de depozit - manipulare marfa, pregatire comenzi, scanare produse.
Informatii suplimentare:
Companie de retail - produse de cadou, angajeaza picker depozit pentru depozitul situat in zona Rudeni, Chitila.

Program de luni pana vineri de la 8-17(o ora pauza de masa), oferim card tichete de masa + prime de Craciun si de Paste.
Oferim preturi excelente, reduse pentru angajati.
Salarizare o data pe luna.
Posibilitate de majorare dupa 4 luni.
Bonus: 300 lei/luna pentru ca aveti carnet categoria B si astfel daca doriti sa conduceti masina firmei(dus-intors)

Despre companie

Ginza Invest SRL(GiftDesign) este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte şi mesaje personalizate, jucării sau home&deco. Compania noastră are un portofoliu de peste 3500 de clienți. Gestionăm peste 30 concepte pentru piața de retail şi online din Romania, compania fiind în continuă expansiune. Echipa noastră este formată din persoane profesioniste, cu o experiență vasta, care asigură o calitate superioară a produselor, lăsând o amprenta semnificativa in piata.