ANGAJEZ VANZATOARE OUTLET INCALTAMINTE PIELE ITALIA in Bucureşti Sectorul 1

Outlet_magazin de incaltaminte din piele cu branduri renumite made in Italy angajam urgent vanzatoare full time cu contract de munca pe perioada nedeterminata.

CERINTE GENERALE:

- Persoana serioasa, sociabila, prezentabila, comunicativa si cu initiativa

- Domiciliul stabil in Bucuresti

- Absolventa liceu cu BAC

- Experienta in vanzari minim 1 an

- Cunostinte minime operare calculator

- Nefumatoare - Vaccinata anti COVID

CONDITII:

- Pachet salarial motivant (1.800 lei net + 1% comision din vanzari) cu posibilitate de majorare dupa perioada de proba.

- mediu placut de lucru

- zona centrala/stradala Aviatiei sector 1 Bucuresti

RESPONSABILITATI GENERALE:

- consilierea clientilor

- aranjarea produselor

- promovarea colectiilor

- monitorizarea stocurilor