ASISTENT COORDONATOR CURSURI FORMARE PROFESIONALA in Constanţa

Candidatul ideal

Poți face parte din echipa noastra, dacă:

-        eşti o persoană cu gândire analitică;

-        eşti o persoană organizată şi responsabilă;

-        ai o atitudine pro-activă;

-        esti o persoana cu initiativa;

-        ai capacitatea de invatare-aplicare imediata;

-        te integrezi usor;

-        ai abilităţi operare PC: Ms Office (Word, Excel, Power Point), Internet;

Descrierea jobului

Responsabilități:

-        Oferirea de informații corecte și exacte în relația directă cu clientul;

-        Preluarea apelurilor telefonice și acordarea de asistență și consultanță privind programele de formare profesională;

-        Înscrierea clienților la cursurile solicitate;

-        Gestionarea și organizarea bazelor de date și a documentelor oficiale ale cursanților;

-        Menținerea relațiilor cu participanții la cursurile organizate de furnizor;

-        Realizarea de activități de natură organizatorică internă;

-        Supravegherea desfasurării corecte a cursurilor;

-        Verificarea și pregătirea sălilor de curs.”

Competențe:

-        Cunoașterea programelor de baza de lucru pe calculator: Office: Word, Excel

-        Foarte bune abilități de vânzare și comunicare;

-        Capacitate de concentrare și organizare;

-        Capacitatea de a lucra in echipa;

-        Carnet - categoria B reprezinta un avantaj.

Tip job: full time sau part time.

Descrierea companiei: Furnizor autorizat de formare profesională din Municipiul Constanţa care activează pe piaţa de formare încă din anul 1990. Suntem o echipă dinamică, flexibilă şi creativă, capabilă să aducă valoare adăugată abilităţilor şi competenţelor participanţilor la cursurile de formare organizate de noi.

Relaţii suplimentare puteţi obţine la numărul de mobil: 0722931981.