ASISTENT DE FARMACIE in Zalãu

Candidatul ideal

NE MARIM ECHIPA PENTRU O LOCATIE NOUA DIN BOGHIS. DACA VREI SA FACI PARTE DINTR-O ECHIPA FRUMOASA SI PRIMITOARE ITI ASTEPTAM APLICATIA.
CANDIDATUL TREBUIE SA FIE ABSOLVENT CU DIPLOMA DE LICENTA AL UNEI SCOLI POSTLICEALE SAU LICEU SANITAR-PROFIL ASISTENT DE FARMACIE.
PERSOANELE CARE APLICA TREBUIE SA INDEPLINEASCA URMATOARELE CONDITII:
- SA DETINA AVIZ DE LIBERA PRACTICA AVIZAT PE ANUL IN CURS,
-SA AIBA CUNOSTINTE MICROSOFT OFFICE LA NIVEL MEDIU,

LOCURILE DE MUNCA SUNT IN LOCALITATILE ZALAU (2 POSTURI) SI SARMASAG (1 POST), JUDETUL SALAJ.

DESI EXPERIENTA IN DOMENIUL FARMA CONSTITUIE AVANTAJ, INTERESUL PENTRU PROFESIE SI PACIENTI REPREZINTA PRIORITATEA NOASTRA.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
-eliberarea medicamentelor OTC si cosmetice
-consilierea pacientilor
-participa la verificarea, monitorizarea si gestiunea stocurilor
-informarea permanenta asupra noilor practici farmaceutice , medicamente nou-aparute si a modului de administrare a acestora.
BENEFICII
-salariul corelat cu experienta
-mediu de lucru modern
-posibilitate de a te forma si dezvolta intr-un mediu profesionist
-training-uri de specialitate