Asistent Farmacist Dr.Max Racari Dambovita / Bucuresti in Bucuresti

Candidatul ideal

 Studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
 Experienta minim 6 luni in farmacii cu circuit deschis;
 Aviz de Libera Practica avizat anul 2020
 Abilitati de relationare si comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati
 Ofera suport pentru operatiunile curente din farmacie;
 Participa la derularea campaniilor promotionale;
 Controleaza stocurile (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
 Face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
 Participa la inventare.

Beneficii
Iti oferim:
 Pachet salarial motivant;
 Bonuri de masa;
 Card de angajat cu multiple beneficii in retelele de farmacii;
 Abonament la o clinica privata platit de companie;
 Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
 Training-uri de specialitate;
 Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.