ASISTENT MEDICAL in Caracal

ANGAJEZ asistent medical generalist cu experienta minima si mult bun simt .

I. Se ocupa de furnizarea serviciilor de îngrijiri de natură preventivă curativă, de recuperare şi eventual de reinserţie socio–profesională ale persoanei, familiei şi comunităţii prin exercitarea tuturor activităţilor titlului profesional de asistent medical generalist aliniate la principiul " îmbunătăţirii continue " .

II. RESPONSABILITĂŢILE POSTULUI

Responsabilităţile curente privind activitatea asistentului medical generalist vor fi stabilite la nivelul fiecare unităţi sanitare, potrivit fişei postului, ţinând cont de actele normative în vigoare, cu avizul reprezentanţilor organizaţiilor sindicale semnatare ale contractului colectiv de munca la nivel de unitate / instituţie în funcţie de specificul locului de munca.

Rugam candidate interesati de acest post sa aplice la anunt cu CV-ul lor.