Asistent medical generalist clinica si ambulanta in Cãlãraşi

Candidatul ideal

Ne respectam promisiunea de a fi cei mai buni si de a oferi o gama cat mai variata de servicii medicale.
Ne dezvoltam si dorim sa intregim echipa de asitenti medicali din cadrul clinicilor si ambulantei Puls.

Cautam persoane dedicate profesiei, organizate, cu reale abilitati de comunicare si relationare.
Experienta anterioara in domeniul medical nu este o cerinta obligatorie.

In Clinicile Puls, acordam consultatii in toate specialitatile medicale, solutiile propuse fiind personalizate si performante.

Descrierea jobului

Veti desfasura activitati specifice sub indrumarea si supravegherea medicului.
Veti recolta probe biologice adulti si copii.
Veti asigura o comunicare eficienta cu pacientii.