Bobinator in Sibiu

Cerinte:

Studii profil electromecanic, electric, electroenergetic, electrotehnic, scoala de ucenicie- bobinator;
Disponibilitate de lucru la inaltime;
Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
Cursul de macarangiu reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului:

Responsabilitati:

Confectionare bobine;
Pregatirea zonei de lucru;
Curatenie la locul de munca;
Completare documentatie;
Verificare stare utilaje si scule;
Asigura calitatea muncii efectuate, conform normelor interne.

Beneficii:

Pachet salarial format din salariu fix, bonuri de masa si bonusuri de performanta;
Prime de Paste, Craciun si de vacanta;
Asigurare medicala privata, platita de companie;
Majorari salariale anuale, in functie de performanta;
Ore suplimentare platite 200 %;
Transport asigurat pe Tursib sau contravaloarea acestuia;
Perspective de calificare profesionala si dezvoltare la locul de munca.

Despre companie

temPERSO este o companie specializata in servicii de resurse umane, oferind servicii de consultanta HR si recrutare. Mai exact, este un agent de munca temporara. Selectam personal calificat pentru clientii care au nevoie de forța de muncă in orice domeniu de activitate.