Casier colector (Manipulant Valori) in Timisoara

Candidatul ideal

Studii medii finalizate, cele superioare constituie avantaj;
Disponibilitate pentru program de lucru in 2 schimburi;
Disponibilitate pentru deplasari si efort fizic sustinut.

Descrierea jobului

Colectarea, predarea numerarului si valorilor de la clienti in gestiunea centrului de procesare;
Alimentarea si descarcarea automatelor bancare aflate in administrarea companiei;
Verificarea integritatii sigiliilor, gentilor si/sau sacilor in momentul preluarii valorilor de la clienti sau din centrul de procesare;
Gestionarea, completarea si verificarea documentelor de colectare si transport numerar sau alte valori primite de la clienti;
Efectuarea operatiunilor de alimentare cu numerar si descarcarea automatelor bancare aflate in gestiunea centrului de procesare, conform reglementarilor aplicabile;
Efectuarea interventiilor tehnice simple la automatele bancare aflate in gestiunea centrului de procesare.

PR 019802 Timisoara
PR 019003 Arad