Clinica Dr. Negoita angajeaza terapeut corporal cu experienta in Bucureşti Sectorul 3

Angajam terapeut corporal cu experienta!

Candidatul ideal:

Persoana potrivita pentru noi iubeste sa activeze in domeniul Medical - Estetic, are minim 1 an experienta in domeniu, abilitati in vanzari si dorinta de perfectionare continua.

Apreciem colegialitatea si profesionalismul, initiativa si mai ales pasiunea, si ne dorim de la tine:

-       Seriozitate, responsabilitate, prezenta placuta

-       Spirit de echipa, atitudine deschisa si pozitiva

Sarcini si responsabilitati:

Efectuarea de proceduri specifice centrului:

·      Diagnosticare corporala

·      Intocmirea planului de tratament recomandat

·      Tratamente corporale cu aparatura performanta:
VelaShape III, Criolipoliza Cooltech, Laser dioda Elysion PRO

·      Urmarirea sedintelor si a rezultatelor

·      Evidentierea rezultatelor pas cu pas

·      Masurarea corecta

·      Recomandari pentru acasa

·      Recomandari post tratament

·      Mentenanta aparatelor

·      Prezentarea ofertelor centrului

·      Alte activitati necesare bunei functionarii a clinicii

Beneficii:

-       Pachet salarial si bonusuri in functie de experienta si performante

-       Acces la terapiile centrului

-       Traininguri de specialitate suportate de catre angajator

-       Mediu de lucru placut

-       Parcare asigurata

-       Colaborare pe termen lung

-       Asteptam sa primim CV-uri pe aceasta platforma de joburi!

www.drnegoita.ro

Clinica Dr. Negoita, situata in incinta RIN Grand Hotel, Galeria Comercială, Parter,

sos Vitan-Barzesti, Nr 7D-7E, Sector 4, București

Despre companie

Specialisti Dedicati La Clinica Dr. Negoita beneficiezi de experienta si ingrijirea unor medici care si-au dovedit calitatile medicale si umane de-a lungul anilor, fiind preocupati permanent de perfectionare. Tehnologie Moderna Furnizarea celor mai bune solutii medicale pacientului, presupune nu doar o echipa medicala de exceptie, ci si aparatura medicala de top. Conceptul Health Tech prin High Tech este prioritar, de aceea investim permanent in cele mai avansate tehnologii medicale. Incredere Relatia medic-pacient inseamna mai mult decat un consult si un diagnostic. Este o relatie bazata pe comunicare, intelegere si respect, dar mai ales pe increderea ca ai facut alegerea corecta. Locatie Premium Clinica Dr. Negoita este singura clinica medicala amplasata intr-un hotel de renume din Bucuresti, pacientii beneficiind de loc de parcare gratuit, pe tot parcursul vizitei in clinica noastra.