(COMPANY NAME) Student Marketeer - Constan?a in Constanţa

Descripción del puesto:Student Marketeer-ii (COMPANY NAME) sunt în centrul celui mai dinamic program de ambasadori de marcă și produs din lume. Ei înțeleg pe deplin publicul țintă (COMPANY NAME) și sunt responsabili cu prezentarea și buna înțelegere a imaginii și a produselor (COMPANY NAME) în campus și în regiune. Obiectivul unui Student Marketeer este acela de a identifica noi consumatori, de a entuziasma studenții, de a impulsiona vânzările și de a gestiona prezența (COMPANY NAME) în campus. Asta presupune construirea unei relații cu clienți și consumatori, încurajarea încercării produselor (COMPANY NAME), lucrul la evenimente (COMPANY NAME) și asigurarea unei interacțiuni memorabile între consumatori și marcă. Un Student Marketeer apreciază flexibilitatea programului de lucru, diferit de clasicul de la 9 la 5, și lucrul într-o atmosferă relaxată. RESPONSABILITĂȚIZone care pun în valoare punctele tale forteToate responsabilitățile cu care te vom încredințaafiseaza tot * FII AMBASADOR DE MARCĂ ȘI PRODUSTrăiește și respiră stilul și valorile mărcii și companiei, reprezintă brand-ul într-o manieră premium în interacțiunile de zi cu zi cu clienții și consumatorii noștri.Crește baza de consumatori prin încurajarea încercării produselor și prin creșterea notorietății (COMPANY NAME). Cum? Prin sampling în momentul potrivit și în locul potrivit, răspunzând cu competență oricăror întrebări din partea consumatorilor.Elaborează și execută planuri dedicate de acțiune în campus, urmărind o interacțiune autentică și plăcută cu studenții prin aducerea la viață a mărcii (COMPANY NAME) în universități.Crează-ți o rețea strânsă de contacte în rândul persoanelor cheie, cu rol de decizie.Intermediază interacțiunea cu marca printr-o prezență autentică, credibilă, pe rețelele de socializare.Adu-ți aportul la evenimentele organizate sau susținute de (COMPANY NAME), contribuie la asigurarea unei experiențe memorabile cu marca. * EXCELENȚĂ ÎN EXECUȚIEDemonstrează excelență în execuție și atenție la detalii în toate aspectele rolului tău.Colaborează și schimbă idei cu echipa.Planifică-ți și raportează-ți activitatea cu punctualitate și rigurozitate în platformele online dedicate.Contribuie la dezvoltarea business-ului media (COMPANY NAME) prin identificarea de oportunități și tendințe, prin schimb de cunoștințe relevante și revelatoare. * FII EXPERT ÎN VÂNZĂRICreează-ți o relație cu reprezentanții de vânzări din zonă și asigură-te că (COMPANY NAME) e disponibil și vizibil în magazine.Colaborează cu echipa de vânzări pentru a "deschide ușa" în locații noi de distribuție pentru (COMPANY NAME) în campus și nu numai.Pentru ca (COMPANY NAME) să fie în permanență în mintea reprezentanților punctelor de vânzare, exploatează experiențele și evenimentele din lumea (COMPANY NAME) aducându-le în magazine.EXPERIENȚĂAriile tale de cunoștință și expertizăcare contează cel mai mult pentru acest rol:* Abilități de comunicare excelente * Carismă, energie, pozitivitate și personalitate puternică * Ești o persoană sociabilă, ce relaționează cu oameni diferiți în contexte diferite, cu mare ușurință * Absorbit de viața de studenție și un adevarat cunoscător al orașului în care vei lucra și al evenimentelor cool care se întâmplă în zona ta * Etalezi un spirit antreprenorial, creativ, cu un înalt simț al răspunderii și cu spirit de inițiativă * Abilitatea de a gestiona o "coabitare" job part-time și studii universitare, preferabil cu disponibilitate ocazională de a lucra seara și în weekend * Dorința de a învăța, de a deprinde și aplica noi aptitudini, în special pe partea de marketing, negociere și vânzări * Te leagă prietenii de oameni respectați în campus, genul de oameni care se fac auziți și ascultați * Entuziasmat de (COMPANY NAME) - marcă & produs * Student * Dacă te regăsești, trimite-ne CV-ul tău la rxxxxxxxx@xx.xxxxxxx.xxm * Travel 25%HAI ÎN ECHIPĂ