Confectioneri textile si calcatori in Piteşti

Sectie de croitorie angajam, confectioneri textile si calcatori.

Responsabilitati:

  • Participa alaturi de receptioner la preluarea comenzilor, masurarea corecta si intelegerea exacta a cerintei clientilor;
  • Confectioneaza cap coada rochii de ocazie sau alte articole de dama precum fuste, topuri etc
  • Retuseaza sau modifica articolele vestimentare de dama
  • Opereaza in masini de cusut liniare, triploc, surje, uber

Oferim:

  • Salarizare atractiva,
  • Bonuri de masa
  • Conditii de munca deosebite.

Ne gasiti in Pitesti, cart. Craiovei, langa Scoala 11, vis-a-vis de izvor.

Despre companie

Suntem o secție de croitorie in plină dezvoltare având o dotare de ultimă generație și un personal tânăr și dinamic. Camelia Magic Style SRL este o companie tânără, dinamică, în plină dezvoltare. Primim comenzi de la persoane fizice și juridice interesate în colaborarea cu noi, asigurând produse de înaltă calitate. Pe lângă serviciile de croitorie, asigurăm și servicii de proiectare tipare pentru societățile de profil. Haine de protecție (salopete, combinezoane, halate, veste, etc), Servicii de proiectare tipare, Comandă și reparații.