Consilier vanzari electronice si electrocasnice Auchan Dr. Taberei in Bucuresti

Consilier vanzari electronice si electrocasnice Auchan Dr. Taberei

  • Post: Consilier vanzari electronice si electrocasnice Auchan Dr. Taberei
  • Departament: Comun Electronice, Multimedia
  • Orașe: BUCURESTI
  • Disponibil de la: 30 septembrie 2020

Responsabilități

Indruma clientii in scopul alegerii celui mai bun produs Finalizeaza vanzarea produselor Verifica preturile produselor Transmite remarcile si reclamatiile clientilor. Beneficii:Training adaptat postului Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companieiPachet salarial competitivComision lunar in functie de vanzariMediu de lucru dinamic si motivant.

Profilul candidatului

Studii medii/ superioareBuna cunoastere a produselor electronice/electrocasnice (experienta in domeniu reprezinta un avantaj) Cunoaste tehnici de vanzare, are indemanare in folosirea aparaturii computerizate si a noilor tehnologii (tablete, telefoane inteligente, etc)Dinamism,initiativa si responsabilitate.