Consilier vanzari piese de schimb in Tulcea

Atribuții principale:

promovarea ofertei de produse şi servicii din portofoliu AgroConcept,oferirea de consultanță (suport) dpdv tehnic,lansarea și urmărirea comenzilor de piese în sistemele furnizorilor,suport în realizeaza planului de vanzări PdS,se ocupă de fluxul de piese de schimb din locație (recepție marfă, transferuri, deservire clienți),realizarea de sondaje solicitate de către companie,procesarea reclamaţiilor.

Ne-ar plăcea să te cunoaștem dacă ai:

minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat sau studii superioare;

abilități de negociere și comunicare;

focusat spre rezolvarea rapidă a problemelor;cunoștințe peste medie de operare PC;

cunoșterea unei limbi străine, preferabil engleză;experiență în domeniu pieselor de schimb (auto, camioane, utilaje agricole) poate constitui un avantaj.

Beneficii:

posibilitate de dezvoltare profesională,lucru într-o echipă tânară, energică și focusată pe atingerea obiectivelor,oportunități de training,telefon, laptop,bonuri de masă,comisioane conform politicii companiei,asigurare de sănătate.