Consilier Vanzari si Manipulant Marfa - Ploiesti in Ploieşti

Consilier Vanzari

Candidatul ideal:

Este o persoana responsabila, implicata si serioasa, cu orientare catre clienti si nevoile lor.

Cerințe si abilitați:

• Experiența pe o poziție similara constituie un avantaj; • Persoana organizata, responsabila, disciplinata, comunicativa; • Capacitate de organizare optima a timpului, atitudine pozitiva; • Persoana cu spirit de echipa si orientata spre rezultate; • Cunoștințe de utilizare a computerului. Descrierea jobului: • Consilierea clientilor; • Așezarea produselor in spatiile special amenajate; • Menținerea ordinii in depozit;

Manipulant Marfa

Cerințe si abilitați: • Experiența pe o poziție similara constituie un avantaj; • Persoana organizata, responsabila, disciplinata, comunicativa; • Capacitate de organizare optima a timpului, atitudine pozitiva; • Persoana cu spirit de echipa si orientata spre rezultate;

Descrierea jobului: • Incarcarea si/sau descarcarea mărfurilor in/din autovehiculele de livrare si semnalarea eventualelor defecte sau deteriorări; • Manipularea mărfurilor in depozit respectând regulile depozitului; • Pregătirea comenzilor pentru livrare; •  Menținerea ordinii in depozit;

Va oferim:

• Salariu motivant; • Tichete de masa; • Decont transport; • Oportunitati de promovare; • Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune.

Pozitia este deschisa pentru magazinul nostru din Ploiesti, DN 1, Ploiesti-Brasov, km 6, 107400, jud. Prahova.