Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare in România

Descrierea postului

Inainte de a lua decizia de a veni alaturi de noi va ofer 3 motive la care sa reflectati:

1. Va alaturati echipei noastre in care va puteti dezvolta propria afacere alaturi de un brand puternic din tara noastra. https://destine-holding.ro/

2. Puteti accesa sa vindeti produse financiare din 3 domenii de activitate atat de necesare oamenilor prin cele 4 companii din grupul nostru si anume:
- Asigurari - orice tip de asigurare din Romania prin Destine Broker de Asigurare si Reasigurare https://destine-broker.ro/
- Credite - orice tip de credit, leasing auto si imobiliar prin Destine Boker de Credite si Destine Leasing https://destine-leasing.ro/
- Turism - orice tip de pachet turistic, zboruri, cazari in Romania si strainatate prin Destine Holidays https://destineholidays.ro/

3. Va puteti adauga o noua competenta prin cursuri de calificare profesionala furnizate de noi in domeniul asigurarilor si posibilitatea de a va dezvolta o cariera intr-un domeniu esential in Romania

Cerinte

Obligatoriu studii medii sau superioare, seriozitate, dorinta de dezvolatre personala - de a absorbi cunostinte noi si nu in ultimul rand este necesara dorinta puternica de a castiga bani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Venitul dumneavoastra va fi pe baza de comision, extracomision, bonusuri si premii usor accesibile in urma implicarii, a vanzarilor facute si a nivelului de cariera pe care il avansati in Destine.