Consultant ERP in Bucuresti

Candidatul ideal

Cum ne-am dori sa fii:
Energic, motivat, ambitios si rezistent la stres.
Cu aptitudini excelente de comunicare si negociere si deschis spre gasirea solutiilor cele mai bune pentru partenerii nostri.
Ne plac oamenii care invata repede si inteleg bine domeniile de activitate in care activeaza, cu toate specificurile lor.
Daca ai background in implementare de solutii informatice si cunostinte de SQL, este excelent; daca nu, te vom invata noi.
Vrem sa stii sa coordonezi echipe si sa urmaresti proiecte pe tot parcursul lor.
Ne dorim foarte mult sa ai capacitatea de a-i invata pe altii si de a putea gasi solutii rapid.
Este important sa ai permis de conducere si sa fii dispus la deplasari in tara destul de dese.

- Studii superioare in domeniul financiar-contabilitate/IT;
- Experienta de lucru in domeniul financiar-contabilitate;
- Experienta pe o pozitie similara - minim 3 ani;
- Experienta analiza de business - constituie avantaj;
- Cunostinte tehnice despre gestiunea bazelor de date;
- Ponderea activitatilor tehnice-economice (implementare, financiar-contabilitate, business analysis, etc) din totalul activitatilor sale sa fie de minim 80%;
- Experienta ca dezvoltator software - constituie avantaj;
- Cunostinte limba engleza nivel mediu;
- Disponibilitate deplasari prelungite (aprox. 50% din timpul de lucru);
- Abilitati de comunicare/negociere;
- Initiativa/persoana proactiva;
- Rezistenta la stres;
- Capacitate de lucru intr-un colectiv.

Descrierea jobului

Beneficii oferite:
Oferim pachete salariale competitive. Stim ca este primul lucru ce motiveaza angajatii.
Asiguram training-uri interne si familiarizare cu tehnologiile folosite.
Iti permitem sa evoluezi in directia pe care o doresti: asistenta tehnica sau consultanta si implementare.
Iti asiguram integrarea in echipe frumoase si stabile.
Avem sediul intr-o locatie centrala, cu multe mijloace de transport in preajma.
Nu discriminam. Toata lumea are sanse egale; diferenta o faci tu, prin activitate si implicare.

Iti putem spune mai multe daca ne trimiti un cv si ne vizitezi apoi.