Consultant Formare Profesionala in Bucuresti

Candidatul ideal

Avem nevoie de forte noi si oameni noi, cu initiativa in echipa noastra.

Daca vrei sa lucrezi intr-o firma serioasa de training-uri si sa vezi in jurul tau oameni educati si prosperi, care sa ramana in tara si sa contribuie la o Romanie mai frumoasa, vino in echipa noastra sa ne ajuti sa consiliem corect clientii si sa le oferim cursuri acreditate, recunoscute la nivel national si international.

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana ca sa fie si ea si noi multumiti de colaboare?

  • Sa stie sa zambeasca
  • Sa fie sociabila, respectuoasa
  • Sa fie dispusa sa invete. Daca nu invata, nu creste, daca nu creste, firma nu creste
  • Sa fie organizata
  • Sa fie atenta la detalii
  • Sa fie harnica si responsabila
  • Sa fie descurcareata si persistenta. Cand ii dam o situatie de rezolvat sa nu se opreasca pana nu gaseste solutia
  • Sa aiba un limbaj dezvoltat si sa comunice cu usurinta prin telefon, email sau viu grai
  • Sa cunoasca la nivel mediu programele din pachetul Microsoft Office (word, excel, powerpoint, outlook)
  • Sa fie responsabila si sa isi gestioneze corect timpul lucrat pentru indeplinirea sarcinilor zilnice
  • Sa stie engleza, cel putin la nivel mediu
  • AVANTAJ: Sa fi lucrat cu un program de facturare si soft CRM (Customer Relationship Managament). Daca nu, te invatam noi :)

    Descrierea jobului

    Ce o sa faca aceasta persoana?

  • Sa acorde consultanta privind cursurile oferite de Bestcor, telefonic, prin email sau la sediu
  • Sa emita facturi si bonuri fiscale si sa incaseze sumele de bani aferente taxelor de scolarizare
  • Sa creeze si sa mentina actualizata baza de date in care sunt inregistrati participantii la cursuri
  • Sa tina legatura cu participantii la curs si sa ii informeze cand incep cursurile, ce taxe/rate mai au de achitat si care este orarul de desfasurare

  • Ce oferim?
  • Salariu fix
  • Comision lunar (procent din incasari)
  • Laptop
  • Telefon
  • Birou (cu scaun cu tot)
  • Biblioteca cu multe carti pe care sa le citesti in timpul orelor de lucru, nu toata ziua, dar in fiecare zi
  • Sefi buni si intelegatori
  • Atmosfera de lucru placuta
  • Posibilitatea de promovare in cadrul firmei
  • Seriozitate (salariul si bonusurilor le vei primi fara intarzieri, de fiecare data)

  • De cand avem nevoie?
    Cat mai repede. Am dori in noiembrie 2020.

    Daca ai citit acest anunt, te entuziasmeaza ideea de a lucra cu noi si te potrivesti perfect cu descrierea celor 11 puncte, asteptam CV-ul tau si raspunsurile la cele 5 intrebari. (prioritate vor avea cei care au poza la CV si vor completa mini interviul)