Consultant vanzari Meli Melo in Buzãu

Candidatul ideal

Ești pasionat de fashion, iar zâmbetul este accesoriul tău nelipsit? Vino alături de noi!
Suntem lider pe piața de accesorii din România, cu peste 60 de magazine, și căutăm colegi care să se alăture echipei Meli Melo.

Iată ce poți să aduci cu tine:

  • atitudine pozitivă
  • deschidere și flexibilitate
  • grijă pentru client

  • Restul te învățăm noi!

    Descrierea jobului

  • vei prezenta într-un mod atractiv produsele companiei
  • vei construi și dezvolta relații de colaborare cu clienții
  • îți vei însuși și aplica politica de vânzare a companiei
  • vei pregăti și expune într-un mod creativ produsele în magazin
  • vei gestiona și rezolva solicitările primite de la clienți
  • Ce oferim:
  • salariu + prime în funcție de performanțe
  • tichete de masă
  • prime și beneficii pentru loialitate
  • reducere substanțială la toate produsele Meli Melo și Meli Melo deco