Croitoreasa in Ploieşti

Cerinte si abilitati:

  • Studii medii;
  • Experienta in croire si cusut
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Munca in echipa

Descrierea jobului

  • Coaserea perdelelor/draperiilor in magazinul Homelux in functie de cerintele clientilor;
  • Consultanta pentru clienti in alegerea materialelor, modelelor de textile;
  • Finalizarea de comenzi, predare la clienti.
  • Este responsabil cu deservirea clientilor si efectuarea activităților specifice de raion.Ofera consultanta pentru toata gama de produse comercializata, implementeaza strategii de vanzare cross-sell;
  • Mentine un comportament si o atitudine profesionala si orientata spre client, fidelizeaza clientii;
  • Preia si rezolva situatiile in care apar neconformitati;
  • Promoveaza imaginea si prezinta compania in conformitate cu cerintele si standardele acesteia.

Va oferim:

  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Comision din vanzari
  • Decont transport
  • Oportunitati de promovare
  • Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune.

Descrierea companiei

Compania HOMELUX este o firma de retail de mobila si deco, in plina expansiune, alcatuita din personal cu experienta si competenta profesionala, care integreaza solutii de design unic, modern sau clasic prin produse de o calitate deosebita pentru toate bugetele.