Developer Reactjs React Native in Constanţa

Opis stanowiska: Dołącz do naszego zespołu w Inventively jako Developer React Native/React.js, gdzie będziesz miał okazję pracować nad rozwijaniem aplikacji mobilnych i webowych na najwyższym poziomie. Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy iOS, Android oraz Web, i wykazywać pasję do nowoczesnych technologii oraz zaangażowanie w dostarczanie aplikacji o wysokiej jakości. O firmie: Inventively to firma specjalizująca się w rozwoju oprogramowania mobilnego i webowego. Naszym celem jest wspieranie klientów w tworzeniu dochodowych produktów cyfrowych. Oferujemy szeroki zakres usług od rozwoju aplikacji mobilnych, przez projektowanie UI/UX, zapewnienie jakości, aż po doradztwo. Nasze podejście opiera się na przejrzystości, innowacyjności i skupieniu na sukcesie biznesowym klientów, a wszystko to w atmosferze wspierającej rozwój osobisty i kompetencji naszych pracowników. Wymagania: Biegłość w pracy z React.js oraz React Native (w tym React Native CLI). Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego. Umiejętność pisania wydajnego i zoptymalizowanego kodu. Znajomość wzorców projektowych i zasad czystego kodu. Doświadczenie w testach end-to-end dla aplikacji webowych i mobilnych. Mile widziane: Znajomość Node.js.  Doświadczenie w płatnościach w aplikacjach mobilnych (Apple & Google). RevenueCat. Znajomość Firebase.  Znajomość specyfik mobilnych technologii takich jak GPS, pamięć, płatności, powiadomienia push i inne. Znajomość automatycznych testów end-to-end.  Korzyści: Praca w pełni zdalna. Elastyczne godziny pracy. Możliwość pracy w małym, ale specjalistycznym zespole, oferująca duży wpływ na sposób realizacji projektów. Idealne miejsce dla osób chcących mieć realny wpływ na rozwój produktu, z szybkimi możliwościami awansu. Obowiązki: Prowadzenie projektów rozwojowych od fazy koncepcji po wdrożenie. Estymacja projektów, uczestnictwo w spotkaniach z klientami. Delegowanie zadań innym programistom, zarządzanie zespołem projektowym. Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w firmie, z wolnością wyboru najlepszych rozwiązań w obszarze AI oraz usprawnienia procesów projektowych. Kompetencje miękkie: Racjonalne i efektywne podejście do rozwoju aplikacji. Krytyczne myślenie i zdolność do samodzielnego oceniania rozwiązań. Pasja do śledzenia najnowszych trendów w rozwoju aplikacji webowych i mobilnych. Umiejętność jasnego i efektywnego komunikowania się w języku angielskim (minimum B2). Bardzo dobrej znajomości j. polskiego- w Inventively mówimy po polsku :) Jest też opcja pracy na część etatu: Jeśli poszukujesz pracy na część etatu lub dodatkowej pracy “po godzinach” proszę o kontakt i zaznaczenie tego w formularzu aplikacji.

Contact

Datele de contact vor fi vizibile dupa ce veti aplica!

Anunţ expirat
loading...