Dulgheri in Olanda

Cautam candidati pentru diferite proiecte in Olanda (civile sau industriale) cu experienta relevanta. In calitate dulgher/cofrator ne asteptam sa puteti lucra cu diverse sisteme de cofrat.

Descrierea postului:

•	Asamblarea/dezasamblarea  diferitelor sisteme de cofrat (PERI/DOKA/ etc.);
•	Pregatirea materialelor
•	Desfasurarea activitatilor atât independent, cât și în echipa;
•	Urmarirea planului de execuție și desenele tehnice;

Cerintele postului

•	Permis de conducere valabil și transport propriu;
•	Scule de mâna proprii;
•	VCA șau alte certificate relevante sunt un plus;
•	Capacitate fizică de a efectua muncă.
•	Abilitatea de comunica in engleza, germana sau olandeza

Beneficii
•	Plata săptămânală la timp;
•	Cazare platita în cameră single, wi-fi, facilități comune;
•	Asigurare de sănătate plătită;
•	Contract olandez;
•	Muncă în concordanță cu NBBU;
•	Posibilitatea de a obține certificat VCA;
•	Agenție de încredere - întotdeauna cineva disponibil pentru a vă ajuta!

Putem fi contactati telefonic la: 0031 485 802 803 sau trimieti CV-urile  pe adresa de e-mail: cv@bwbflex.com