electrician in Piteşti

Candidatul ideal

- Absolvent scoală profesională / liceu profil electric, automatizări;

- Experienţa în lucrări industriale, montaj, punere în funcţiune;

- Abilităţi de comunicare, relaţionare, lucru în echipă, serios, conştiincios, implicat şi dornic de perfecţionare.

Descrierea jobului

- Efectuarea reparațiilor și lucrărilor de mentenanță pentru echipamentele și componentele electrice și electromecanice;

- Efectuarea reviziilor dispozitivelor și echipamentelor electrice;

- Realizarea dispozitivelor și accesoriilor pentru mașini, conform specificațiilor/ cerințelor tehnice;

- Efectuarea lucrărilor și reparaţiilor privind instalațiile electrice şi electomecanice existente;

- Participarea la procesul de instalare a utilajelor și echipamentelor noi, conform standardelor companiei;

- Ţinerea în evidenţă a reparaţiilor efectuate şi a consumului de piese de schimb;

- Participarea activă la executia sistemelor de automatizari(tablouri electrice) sisteme de actionare si accesoriilor tehnice pentru maşini unelte si sistemelor industriale.

Beneficii:

- Salariu atractiv + tichete de masă;

-Bonificatii;

-Atmosfera de lucru placuta;

- Bonusuri in functie de performanţă.

Descrierea companiei

Companie specializata in proiectare,executie si montaj sisteme industriale angajeaza ELECTRICIENI cu experienta.

*Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabiliri unui interviu.