Electrician in Piteşti

Cerințe:

certificat/diploma de calificare constituie avantaj;studii medii;persoana serioasa, muncitoare si dinamica, aptitudini de lucru in echipa, punctualitate;experienta de min 6 luni pe o pozitie similara constituie avantaj.

Condiții:

contract de muncaplata orelor suplimentarebonuri de masa (15 lei/zi)

Salariul este in functie de experienta, incepe de la 3000 lei/luna.

Responsabilități:​

Executa lucrari de instalatii electrice interioare si exterioare pentru incinte/constructii civile si industriale, bransamente aeriene si subterane, la tensiunea nominala de 0,4kV.Verifica, repara si intretine instalatiile electrice;Asigura controlul tablourilor de distributie din incinta de lucru, precum si securizarea lor;Se asigura de existenta schemelor electrice.