Expeditioner international/coordonator logistica in Vaslui

Candidatul ideal

- cunoasterea a cel putin unei limbi straine
- permis conducere binevenit, daca exista
- experienta de minim 1 an in coordonare transporturi in cadrul unei case de expeditii
- seriozitate, abilitatea de a comunica si de a negocia, disponibilitate de a sta peste program doar daca este cazul
- portofoliul propriu de clienti existenti reprizinta un avantaj major;

Descrierea jobului

- portofoliul propriu de clienti existenti reprezinta un avantaj major;

Despre companie

Companie specializata in transport rutier de marfuri atat pe teritoriul Romaniei cat si in transportul international de marfa in toata Europa. Cu ajutorul unui colectiv specializat si scolarizat, oferim servicii de intermedieri si consultanta de specialitate in expeditii rutiere pentru orice tip de marfuri si pentru orice destinatie, pe rute interne sau internationale .