Farmacist Alba Iulia/Sebes in Sebeş

Candidatul ideal

Cum ne-am dori sa fii :

  • Sa ai diploma de licenta, adica titlul de Farmacist/a;
  • Sa detii Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul in curs;
  • Sa fii empatic/a si mereu cu zambetul pe buze - ne plac oamenii veseli si deschisi;
  • Sa iti faca placere sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
  • Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa inveti lucruri noi;
  • Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj (suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara experinta)

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale :

  • Vei oferi consulta de specialitate pacientilor/clientilor, in functie de nevoile acestora;
  • Vei realiza derularea campaniilor promotionale;
  • Vei verifica si vei tine evidentei stocului;
  • Vei realizarea receptia marfii;
  • Vei verifica si vei centraliza retetele pentru Casa de Asigurari;
  • Vei oferi suport Farmacistului Manager in vederea realizarii activitatilor administrative.

  • Iti oferim :
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
  • Abonament la o clinica privata platit de companie;
  • Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
  • Un mediu de lucru provocator si dinamic;
  • Training-uri de specialitate;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.