FARMACIST DIRIGINTE SLATINA in Slatina

Candidatul ideal

Te invităm să te alaturi echipei noastre dacă îndeplinești următoarele cerințe:
•Studii superioare finalizate - Facultatea de Farmacie;
•Experiență 1 an pe un post similar, de preferat;
•Cunoștințe de operare PC - nivel mediu;
•Capacitate dovedită de aplicare a regulilor de bună practică farmaceutică;
•Abilități de coordonare a echipei din farmacie;

Descrierea jobului

Responsabilități
•Supravegherea, coordonarea și evaluarea activității colegilor farmaciști și asistenților de farmacie;
•Gestionarea, supravegherea si instruirea personalului/activității farmaciei;
•Activități specifice postului de farmacist;
•Întocmirea și verificarea situațiilor/documentelor financiare și raportarea oricăror modificări în activitatea farmaciei;

Beneficii
•Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
•Bonus de performanță lunar în baza rezultatelor obținute;
•Tichete de masa;
•Tichete cadou oferite cu ocazia sărbătorilor de Paști și Crăciun;
•Asigurare privată de sănătate;
•Card de reducere în farmaciile Dona;
•Abonament Bookster, 7Card;
•Pachet Bun venit în Dona;
•Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic;
•Acces la training-uri de specialitate și interes profesional;
• Acces gratuit la cursuri anuale cu credite EFC obligatorii.