FRONT-END developer (WordPress) in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Lucrezi cu PHP pentru dezvoltarea soluțiilor de back-end;
  • Lucrezi cu tehnologii de front-end precum: JavaScript, JQuery, Ajax, HTML5, CSS3;
  • Ai un portofoliu de site-uri, aplicații, platforme, tool-uri create cu Wordpress;
  • Ai cunoștințe despre modul în care se interacționează cu API și JSON, XML;
  • Vorbești limba engleză nivel cel puțin AVANSAT.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • Căutăm un Developer cu experiență în PHP și WordPress, care să contribuie la dezvoltarea continuă a soluțiilor și realizarea de proiecte noi.

  • De ce sa ne alegi:
  • Salariu motivant
  • Bonusuri pentru proiectele speciale
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei in mijlocul unei echipe tinere, intr-un mediu prietenos si dinamic ce apreciaza initiativa si profesionalismul
  • Dacă pentru tine este timpul pentru ceva nou și te potrivești cu descrierea de mai sus, apasă butonul APLICĂ.

  • IMPORTANT!!!!
    Te rugăm să atașezi și un mic portofoliu pe lângă CV-ul tău.