Gestionar in Cluj Napoca

Candidatul ideal

​Electrogrup deschide o noua oportunitate de cariera in Cluj-Napoca: cautam un Gestionar responsabil cu organizarea activitatii din depozit.

Cerinte:
Studii medii/ superioare
Minim 2 ani vechime in domeniu
Cunostinte solide de MS Office (Word, Excel)
Permis de conducere categoria B, constituie avantaj autorizatia de stivuitorist
Abilitati excelente de organizare, prioritizare si relationare cu echipele

Oferim:
Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati, Bookster)

Descrierea jobului

Persoana pe care o cautam va avea urmatoarele responsabilitati :

Asigura gestiunea fizica si stocul de marfa
Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei, efectuand receptia fizica
Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
Efectueaza transferurile de marfa din stocul central in substocuri
Preda marfa catre client conform documentelor emise
Intocmeste necesarul de materiale folosite pentru expeditia marfii
Pastreaza ordinea in depozit, numerotarea marfii si organizarea departamentului conform normelor in domeniu.