Graduate Program - Technical Student in Iaşi

Candidatul ideal

Inovativ? Ingenios? Pasionat de domeniul automotive?

Ca proaspăt absolvent, ne poți ajuta să creăm un viitor mai sigur, mai conectat, mai verde.

Dacă ai finalizat studiile de licență în domeniul mecanic/electric/automatizări:

  • Facultatea de Mecanică
  • Facultatea de Construcții de Mașini și Management Industrial
  • Inginerie Electrică, Energetică și Informatică Aplicată
  • Automatică și Calculatoare
  • Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației
  • Și ai:
  • Pasiune pentru inovație, dorință de învățare și deschidere către nou
  • Flexibilitate și adaptare în mediu dinamic
  • Proactivitate, capacitate de colaborare în echipă
  • Abilități de planificare și organizare eficientă a timpului

Descrierea jobului

Vino în echipa noastră și vei avea oportunitatea să:

  • Lucrezi pentru unul dintre liderii industriei locale
  • Descoperi multiple oportunități de dezvoltare personală și profesională
  • Te bucuri de un program destinat proaspăt absolvenților de studii tehnice
  • Să ai parte de traininguri tehnice și acces la tehnologii de ultimă generație
  • Descoperi că nu ai nevoie de experiență pentru a îți începe cariera în inginerie
  • Să fii plătit în timp ce înveți și capeți experiență
  • Înveți de la un mentor dedicat, care îți va fi alături în fiecare zi
  • Te dezvolți într-o companie prezentă la nivel global

  • Ce îți oferim?
  • Pachet complex de beneficii (Beneficii medicale in reteaua Regina Maria, tichete de masă, tichete cadou, primă de Crăciun, Bookster )
  • Transport gratuit
  • Salariu atractiv
  • Posibilitatea de promovare pe post de inginer după 1 an