Inginer agronom - vanzator gestionar in Craiova

Candidatul ideal

-Experienta in comertul cu produse agricole constituie avantaj;
- Absolvent studii agricole superioare ;
-Calitati de organizare a locului de munca; disciplina, punctualitate,
constiinciozitate;
-Responsabila, serioasa cu spirit de echipa dezvoltat;
-Memorie si spirit de observatie;
-Abilitatati de comunicare;
-Abilitati de lucru sistem informatic;

Descrierea jobului

- Punct de lucru : Magazin Pesticide Solarex din Strada N Romanescu nr 45
- oferirea de detalii tehnice clientilor ;
-Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
-Ordine si curatenia la locul de munca;
-Cunoasterea in detalii a produselor din stoc;
-Efectuarea comenzilor;
-Intretinerea sortimentatiei;
-Supravegherea caselor de marcat;
-Receptie cantitativa si calitativa a marfurilor;
-Operarea in sistemul informatic a marfurilor receptionate;
-Inchiderea de zi/luna/an;