Inginer Industria Alimentara in Sãcele

Brutăria Dencopan angajează inginer industria alimentara

Cerinte:

→ studii universitare (Ingineria produselor alimentare);

 → cursuri   ISO 22000 (optional);

 → experiență pe un post similar;

→ cunostinte Office.

Atribuții:

- Colaboreaza cu institutii si organisme in probleme referitoare la sistemul sigurantei produsului;

- Asigura ca Sistemul de Management al Sigurantei alimentului este stabilit, implementat mentinut si actualizat;

- Se va ocupa de aprovizionarea cu materii prime, ingrediente si ambalaje;

- Reprezinta societatea in relatia cu institutiile:  OPC, DSVSA, DSP, Agentia Nationala pentru Protectia Mediului, Garda Nationala  de Mediu

 Se ofera:

- salariu motivant; (se va discuta in urma interviului)

- tichete de masa in valoare de   300 lei;

- tichete cadou (de sarbatori);

- se asigura transport.

→ se va lucra doar schimbul 1.

CV-urile se depun online aplicand la acest anunt.