Inginer instalatii electrice in Bucureşti Sectorul 3

Societatea AS3-Administrare Strazi S3 SRL, angajeaza personal pentru functia de Inginer instalatii electrice, care sa se alăture echipei in oferirea de servicii de calitate.

Descrierea jobului:

Experienta in executia de instalatii electrice

• cunoștințe normative și standarde de proiectare în domeniul construcțiilor

• Autorizare ANRE categoria IIA si IIB

• Abilitati de relationare si comunicare cu clientii si furnizorii

• Pregatirea ofertelor tehnice si economice de sisteme si echipamente de electro-alimentare, Data Centere, Data Centere Mobile, climatizare profesionala, Securitate anti-incendiu, etc

• Intalniri cu clientii si vizionare locatii in vederea intelegerii proiectelor si respectiv prezentarii ofertelor si proiectelor intocmite

• Supervizarea proiectelor alocate, in colaborare cu managementul societatii

• Relatia cu producatorii si furnizorii companiei in vederea selectiei solutiilor si echipamentelor optime pentru fiecare proiect alocat si a intocmirii de oferte si de achizitii

• Supervizarea si validarea tehnica a achizitiilor de echipamente, sisteme si materiale pentru proiectele alocate.

BENEFICII:

Salariu motivant; tichete de masă Program de lucru 8 ore/zi, 1 oră pauză de masă; Posibilitatea de dezvoltare a cunoștințelor; Posibilitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de anvergură; Mediu de lucru profesional

    In cadrul echipei noastre te poți dezvolta profesional și  personal, echipa noastră este tânără, energică și  proactivă, daca consideri ca este un mediu în care te integrezi și vrei să ne cunoști, te rugăm să ne trimiți cv-ul tău aplicand online pe platforma MyNextJob.ro si la adresa administrativ@as3-strazi.ro. cu mentiunea ca ati aplicat din anuntul postat pe MynextJob.

  Informatii suplimentare pot fi oferite la numarul de telefon: 0752.308.186 – Alexandra Pavel

Va steptam in echipa noastra!