Inginer ofertare/decontare ( constructii/instalatii/drumuri) in Bucuresti

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice in constructii / instalatii / drumuri
- Experienta minim 2 ani - inginer executie sau ofertare
- Cunostinte desen tehnic si operare PC
- Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare
- Capaciatate de analiza si sinteza
- Cunostinte: WinDev / AutoCAD constituie un avantaj

Descrierea jobului

- studiaza caietele de sarcini/ proiectele si completeaza /clarifica cerintele acestora acolo unde este cazul
- pe baza cerintelor acestora calculeaza devizele, necesarul de materiale, utilaje si transport
- impreuna cu echipele tehnica, elaboreaza oferta finala si o urmareste pana la momentul adjudecarii acesteia , pastrand o legatura activa cu clientul
- completeaza diverse rapoarte/formulare cerute de client si/sau legislatia in vigoare
- pastreaza corespondenta / relatia cu beneficiarii si furnizor