Inginer programare si coordonare activitate CNC in Bucuresti

Candidatul ideal

  • absolvent de studii superioare tehnice
  • experienta in programarea unui utilaj CNC, minim 1 an
  • cunostinte solide de AutoCAD
  • experienta in productia de pereti cortina din aluminiu si tamplarie (reprezinta avantaj)
  • cunostinte Elusoft (reprezinta avantaj)
  • cunostinte Orgadata LogiKal (reprezinta avantaj)
  • persoană organizată și meticuloasă, cu bune abilitați de comunicare și de lucru în echipă

  • Descrierea jobului
  • Primirea documentatiei de lansare in fabricatie de la departamentul tehnic.
  • Pregatirea lansarii in fabricatie pe CNC a loturilor utilizand softul Elucad
  • Programeaza activitatea de productie pe CNC, tinand cont de volumul de productie si prioritati;
  • Organizeaza activitatea echipelor de productie care opereaza utilajele CNC, astfel incat sa fie indeplinit programul de productie;
  • Coordoneaza activitatea echipelor de productie care opereaza utilajele CNC, ori de cate ori este necesara interventia;
  • Evalueaza activitatea de productie in zona utilajelor CNC, intocmind rapoarte de activitate ce sunt transmise conducerii.

  • Oferta:
  • pachet salarial motivant;;
  • posibilitatea dezvoltarii profesionale prin suportul pe care il asigura compania referitor la traininguri si alte modalitati de pregatire profesionala
  • posibilitatea dezvoltarii personale intr-o companie de succes;

  • Contact : tel - 021.457.12.12/0766666032
    e-mail hr@reflexfatade.ro