INGINER PROIECTANT INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII in Iaşi

Candidatul ideal

- Candidatul trebuie sa fie absolvent sau in curs de finalizare a studiilor din cadrul Facultatii de Constructii si Instalatii, specializarea Instalatii pentru Constructii.
- Experienta minima in domeniu 1 an
- Cunostinte avansate in proiectara instalatiilor pentru constructii
- Cunostinte avansate de utilizare a programelor de specialitate
- Cunostinte a Normativelor si Legislatiei in vigoare
- Fire pozitiva si abilitati de comunicare
- Abilitati de organizare
- Disponibil pentru deplasari

Descrierea jobului

- Intocmirea proiectelor pentru toate fazele de proiectare, aferente specialitatilor de instalatii pentru constructii.
- Coordonarea proiectelor realizate cu celelalte departamente
- Gestioneaza in mod adecvat corespondenta electronica si pe suport de hartie aferenta activitatii desfasurate si arhiveaza documentatiile aferente activitatii sale
- Sustinerea proiectelor in fata verificatorilor atestati
- Raspunde pentru respectarea normelor, normativelor si standardelor de proiectare.
- Participarea la sedinte in santier si stabilirea solutiilor
- Comunicarea solutiilor proiectate catre executantul lucrarii

BENEFICII:
- Pachet salarial motivant, in functie de experienta
- Bonusuri
- Masina de serviciu