Inginer / Tehnician / Alpinist Telecomunicatii in Germania, Bucuresti

Cerințe:

  • studii medii/superioare tehnice (electrotehnica, telecomunicatii)
  • experienta minim 1 an intr-un post similar
  • cunostinte si concepte de baza despre echipamentele de telecomunicatii
  • abilitati de lucru la inaltime / alpinism utilitar
  • permis de conducere cat. B
  • disponibil pentru deplasari interne si/sau detasari in strainatate (80% din timpul anului)
  • limba engleza nivel mediu

Responsabilități:​

  • Instalarea, comisionarea si intretinerea echipamentelor de telecomunicatii
  • montaj antene RF, feederi, fibre optice si alte echipamente aferente
  • instalarea echipamentelor de electroalimentare
  • lucrari civile : instalare suporti metalici pentru antene, structuri metalice auxiliare, etc.

Beneficii:

  • mediu de lucru dinamic bazat pe competenta
  • training-uri si certificari pentru dezvoltarea profesionala
  • pachet salarial motivant
  • bonusuri pentru depasirea obiectivelor

Despre companie

Suntem intr-o permanenta dezvoltare, in incercarea de a veni mereu in intampinarea nevoilor Clientilor nostri oferindu-le cele mai bune servicii in domeniul Telecomunicatiilor, in cel mai scurt timp posibil si la cele mai inalte standarde de calitate. Capacitatea de a gasi solutii si de a ne adapta diverselor situatii de munca, precum si importanta acordata oferirii unor servicii de calitate reprezinta atuuri suplimentare ale pregatirii noastre profesionale.