Instalator gaze, sanitare,ajutor instalator in Cluj Napoca

Angajam Instalator gaze, sanitare pentru executie instalatii de gaz ,apa,(retele, bransamente,interioare),incalzire,verificare IUG.

Descrierea postului:

– citirea proiectelor tehnico-sanitare

– executarea /coordonarea lucrarilor de instalatii de gaz, ,incalzire, sanitare pentru cladiri rezidentiale si industrial interioare si retele

Se ia in considerare si experienta fara calificare

Ce dorim:

– seriozitate,initiativa proprie,responsabilitate spirit de echipa,

Sa fie, harnic, nonalcoolic, dornic de a invata lucruri noi, comunicativ, punctual

Competente solicitate

– intelegerea proiectelor tehnice din domeniu

– executia lucrarilor conform standardelor

Prezinta avantaj Autorizare gaze Autorizatie sudor Permis categoria B –(C-E) Calificare mecanic utilaje

Se ofera:

Conditii de lucru intr-un mediu dinamic ,in echipa tanara.

Scule si utilaje performante profesionale.

Posibilitate de perfectionare si promovare, Insusirea cunostintelor,lucrarilor specifice, din domeniu Pachet salarial atractiv.

Bonuri de masa.

In cazul in care oferta noastra prezinta interes pentru Dvs. ,nu ezitati sa ne contactati si trimiteti CV-ul /scrisoare de intentie pe site, sau sa ne contactati telefonic 0744554195.