Instalator sisteme apă (Islanda), 4044 EUR net / lună in Islanda

Vei beneficia de:

un salariu de 4044 EUR net / lună (218 ore lucrate, după retragerea tuturor taxelor și a costurilor pentru cazare);
cazarea și echipamentul asigurate de firma angajatoare;
transport asigurat de la cazare la locul de muncă și înapoi;
contract de muncă încheiat direct cu angajatorul islandez;
contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
un spor de min. 33% pentru orele suplimentare;
traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, în caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

efectuarea tututor tipurilor de instalații sanitare generale, inclusiv asistență la instalații;
fitinguri pex-al, filetarea țevilor din fier, oțel și plastic;
efectuarea inspecțiilor de rutină a instalațiilor și a sistemelor de drenaj;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
experiență în domeniu minim 3 ani;
citirea planurilor și utilizarea uneltelor pentru instalații;
permis de conducere categoria B;
diplomă de calificare – avantaj;
cazier judiciar.

Vrei un job?

Contactează-ne la 0774 483 064, 0770 422 954 sau aplică mai jos.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Oferte curente: www.silverhand.ro

Facebook: www.facebook.com/SilverhandRO

Cursuri de germană: https://silverhand.ro/lectii-de-limba-engleza-eveline/

Despre companie

Silverhand România este parte a Silverhand Group, o companie multinațională de încredere, lider pe piața europeană de recrutare, cu cele mai variate și atractive oferte de muncă în Europa! Suntem recunoscuți pentru profesionalismul și rapiditatea noastră. Prin intermediul nostru primești un contract legal de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicală în Germania. Echipa noastră te ajută să găsești rapid jobul ideal.