Lăcătuș mecanic in Iaşi

Edil Systems angajează pentru Iasi romania lăcătuș mecanic
- Experienta in productie - confectii metalice, reprezinta un avantaj.
- Cunoasterea tehnologiilor de sudura, constituie un avantaj.
- Orientare tehnica si abilitati matematice elementare.
- Dexteritate, precizie si acuratete.
- Abilitati de comunicare si relationare interumana.
- Responsabilitate, spirit de echipa, loialitate.
- Dinamism, pasiune si entuziasm.
- Permis de conducere categoria B, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului
Responsabilitatile angajatului:

- Executa lucrari de montaj, asamblare, imbinare la diferite piese metalice.
- Debiteaza, finiseaza diferite componente metalice necesare echipamentelor.
- Executa lucrari de reparatie si intretinere la utilajele aflate in subordine.
- Respecta intocmai sarcinile si indicatiile primite de la seful direct cu privire la procesele tehnologice si materialele folosite (proportii, cantitati, calitate).
- Respecta intocmai precizarile si indicatiile inscrise in proiectele de executie.
- Utilizeaza rational timpul de lucru, materialele si echipamentele de lucru din dotare.
- Aduce la cunostinta sefului ierarhic orice disfunctionalitate ce poate sa apara in procesul muncii sau care poate afecta bunul mers al activitatii.
- Utilizeaza echipamentele, sculele si materalele puse la dispozitie de societate pentru executarea sarcinilor de serviciu conform specificatiilor tehnice ale acestora.

Beneficiile angajatului:
- salariu motivant si prime in functie de rezultate;
- traininguri de specialitate si sustinerea in activitate;
- siguranta si stabilitatea locului de munca;
- mediu de lucru placut, dinamic si antrenant.
Relații la telefon 00393293417332 sau 0739945395 Paul
mail: edilmetalsystems@gmail.com