Lucrator comercial in Iaşi

Candidatul ideal

Responsabilitate şi seriozitate
Capacitate comunicare şi lucru în echipă
Dinamism şi organizare
Cunostintele de operatiuni precum pregatire comenzi, retur, ambalare constituie avantaj
Persoana cu aptitudini organizatorice, responsabila si de incredere
Disponibilitatea de a invata si de a se adapta la mediul de lucru

Descrierea jobului

Raspunde de aranjarea marfii in depozit
Pregatirea pentru livrare a comenzilor
Receptia marfii
Asigură manipularea mărfurilor şi/sau a materialelor din depozit
Se asigură că marfa primită corespunde cu informaţiile existente pe documentele de însoţire a acesteia
Respectă condiţiile şi standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficientă a depozitului
Participă la inventarele periodice
Sortează şi aranjează marfa în depozit;